אודות מרכז ההכשרה סייל איט

בסופו של דבר- כולנו אנשי מכירות...

אם נרצה או לא, בכל עסק ואפילו בחיים האישיים, אנחנו משווקים את עצמנו ו״מוכרים״ את עצמנו, פעם אחר פעם.

המטרה שלנו היא להעניק לסטודנטים שלנו מקצוע מבוקש בשוק העבודה, כלים ובטחון ע״י ליווי צמוד והכשרתם כאנשי מקצוע אך לא פחות מכך כאנשי מכירות מוצלחים בתחומם

 

מרכז ההכשרה Sale It ״סייל איט״  מקבוצת התאחדות הקבלנים מרחב צפון בע"מ (הקיימת מעל 30 שנה) מציע מגון הכשרות וקורסים מבוקשים עם טובי המרצים בארץ באוריינטצייה מכירתית. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מוסדות ועיריות, חברות מהמובילות במשק ומגוון עסקים.

הקורסים וההכשרות הנערכים במרכז ההכשרה, מעניקים לסטודנטים שלנו את כל הידע הנדרש כדי להצליח בשוק העבודה, הן כעצמאיים הן כשכירים, כאן תוכלו ללמוד להיות מתווכים ואנשי נדל״ן, יועצי משכנתאות, אנשי שוק ההון ואנשי מכירות מקצועיים בתחומי הרכב וכיו״ב.

 

ההבדל הוא בשטח

כלל הלימודים הנערכים במרכז הינם בעלי אוריינטציה מכירתית. מקורס תיווך נדל״ן ועד קורס ייעוץ משכנתאות ועוד. אנו מאמינים כי לימודים תיאורטיים בלבד אינם מספיקים בכדי להצליח בשוק העבודה התובעני והמתקדם אלא ישנו צורך חיוני לדעת למכור את השירות אותו בעל מקצוע מספק. לדעת למכור היא אמנות בפני עצמה הניתנת ללמידה באמצעות לימוד תיאורטי, תרגולים ואימונים עד שיכולות המכירה האישיות הופכות להיות טבעיות ולבוא לידי ביטוי לאחר סיום הלימודים.

הכשרת אנשי מכירות לעסקים וחברות

במרכז ההכשרה שלנו נערכות הכשרות מיוחדות לאנשי מכירות של עסקים קטנים וגדולים המעוניינים להכשיר את העובדים כאנשי מכירות מקצועיים ולהעניק להם את הידע התיאורטי והפרקטי להצליח בתחום המכירות, הן בעבודה משרדית והן כאנשי מכירות בשטח. 

השמת אנשי מכירות

סיילאיט אינו רק מרכז הכשרה, אלא מרכז הדואג לשירותי השמה עבור הסטודנטים המסיימים את לימודיהם בחברות מובילות ובתפקידים העונים לכישוריהם, לצד זאת אנו מזמינים חברות ועסקים המעוניינים באנשי מכירות מוכשרים, ליצור איתנו קשר ולהתאים עבורם את אנשי המקצוע המתאימים להם לאחר בדיקה והתאמה של הצרכים, הן של החברה והן של העובדים. 

לומדים איך שנוח לכם

הקורסים שלנו מתקיימים בחיפה ובתל אביב בשעות הערב, כך שתוכלו לשלב בין העבודה והלימודים.

בכל קורס אנו מגבילים את מספר הסטודנטים ל-25 בלבד בכדי להעניק יחס אישי ככל שניתן בכיתה מרווחת...

GettyImages-595348839.jpg